Warsztaty

DRODZY RODZICE!

 

Raz w miesiącu dodatkowo organizujemy dla dzieci warsztaty tematyczne np.:

 

1. Zajęcia plastyczne: wielkanocne jajko – decoupage, koszyczek - niespodzianka. Tworzenie słodkiego bukietu. Malowanie na szkle (świecznik).

2. Zajęcia komputerowe: święta wielkanocne – tradycje i obyczaje, przeglądanie kartek świątecznych w Internecie, projektowanie w programie graficznym własnej kartki wielkanocnej.

3. Zajęcia teatralne - „Czarny teatr". „Teatr cieni”: różne rodzaje technik teatralnych /lalka, teatr przedmiotu, teatr cienia/, tworzenie technik teatralnych. „Teatr z serduszkiem”: historia maski teatralnej, zasady ruchu scenicznego z wykorzystaniem maski. 

4. Zajęcia taneczne - HIP HOP. Karnawałowy zawrót głowy - poznajemy tańce latynoamerykańskie.

5.Zajęcia z małego rękodzieła (filcowanie, decoupage, glina, wiklina, witraż i inne)

Warsztaty odbywają się zawsze w piątek od godziny 1500 do godziny 1930. Podczas spotkania dzieci mają przerwę obiadową - catering z Restauracji "Pod Czaplą" w Bytomiu. A po zakończonych warsztatach otrzymują swoje prace oraz upominki.

Zdjęcia z warsztatów umieszczone są w Galerii. Termin najbliższego spotkania umieszczony jest  w Aktualnościach.

WSZYSTKICH CHĘTNYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZE WARSZTATY!!!

 

Pamiętajmy również o tym, że każda rodzina ma swoją historię, a każdy człowiek ma własną osobowość. Na naszych zajęciach wspieramy dziecko w budowaniu silnej osobowości, w uświadamianiu własnej wartości. Dlatego staramy się stwarzać dziecku sytuacje, w których będzie miało możliwość realizowania swoich potrzeb, zainteresowań, dążenia do samodzielności i niezależności.

 

Szczególną uwagę przywiązujemy do współpracy/dialogu z rodzicami, bo jesteśmy przekonani, że razem znaczy lepiej i więcej. Jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie rodziców, oraz na aktywną współpracę. Dla nas dziecko to kawałek nieba, który odwiedził ziemię, bez nich nie ma nieba.

 

W naszej placówce zatrudniamy profesjonalnych pedagogów, ludzi z pasją, aby wspierali nas w misji tworzenia naszej firmy przyjaznej dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym. To oni codziennie dbają i troszczą się o to, żeby każdy nasz uczestnik  czuł się u nas jak najlepiej.