Kursy językowe

Organizujemy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych kursy językowe (angielski, niemiecki, włoski, francuski, hiszpański itd.) indywidualne, grupowe oraz dla firm. Nasze zajęcia prowadzimy w miłej, kameralnej atmosferze. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego słuchacza, a Twój sukces jest dla nas największą satysfakcją. Zajęcia prowadzimy w sposób żywy i ciekawy dla naszych słuchaczy. Oprócz ćwiczeń w środowisku klasy stwarzamy sytuacje, w których każdy słuchacz uczy się swobodnej komunikacji w danym języku. Nie ograniczamy się do prowadzenia zajęć tylko u nas. Naszym klientom oferujemy także lekcje z dojazdem do domu lub miejsca pracy. 

 

Celem kursów jest przełamanie barier w posługiwaniu się językiem obcym, rozwijanie zdolności porozumiewania się w języku obcym w sytuacjach codziennych oraz w życiu zawodowym. Aktywne rozwijanie czterech podstawowych zdolności językowych: mówienia, słuchania, pisania i czytania. Wykorzystanie języka jako narzędzia do komunikacji, interakcja między słuchaczami, przygotowanie kursantów do łatwego i bezstresowego porozumiewania się w języku obcym.

 

Nasi lektorzy to absolwenci studiów filologicznych, wykazujący się znakomitą znajomością języka, odpowiednim przygotowaniem metodycznym i doświadczeniem w nauczaniu. Lektorzy posiadają doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych, grupowych oraz biznesowych kursów językowych, biegle posługują się nie tylko wiedzą z zakresu nauczania języka, ale również posiadają zasób słownictwa z różnych dziedzin. Oprócz nauczycieli polskich posiadamy native speakerów według potrzeb klienta. Przez cały czas trwania kursu monitorowane są postępy słuchaczy przez lektorów.

 

Materiały dydaktyczne: programy nauczania opracowane przez metodyków i lektorów, podręczniki renomowanych wydawnictw językowych z płytami Audio oraz materiały dodatkowe według potrzeb.

 

Wykonujemy również tłumaczenia pisemne i ustne. Tłumaczymy teksty ze wszystkich dziedzin w tym teksty specjalistyczne oraz serwisy internetowe. Zlecenia realizujemy w krótkim terminie z możliwością dostosowania się do indywidualnych potrzeb klienta.